Bilgi Almak İstiyorum

Adınız   :
Şehir   :
E-Posta (*)     :
Telefon (*)   :
Konu   :
Mesajınız   :
   
   
     
   

Saklanma Konuşalım !

TerapistA ilk seansta yaşamınızda fark yaratacak.

 

 

 

TerapistA Hakkımızda

 

Lotus çiçeği, nam – ı diğer nilüfer çiçeği, çamurun  içinde yaşamasına rağmen, kırılgan ve zarif  görüntüsünün aksine tıpkı bir insan kadar güçlüdür.

Yapraklarında biriken her türlü toz, kir ve çamuru  yapraklarını sallayarak üzerinden atar. Yaprakları ağır  yükleri kaldıracak kadar güçlüdür…Yağmur

damlalarını tozlarını süpürmek için kullanır. Bu özelliği ile Lotus Çiçeği en zorlu ortamlarda bile güzelliği ile  göz kamaştırır.

İnsanoğlunun durmak bilmeyen çabasına benzer  Lotus çiçeğinin hayatı.Bu nedenle TerapistA  içinizdeki gücün farkına varmanız ve yenilenmeniz  için

konusunda uzman kadrosu ile insanın zihinsel ve  duygusal sağlığına bütünsel yaklaşarak değişime ve  gelişime yeni bir soluk getirmeyi

amaçlıyor.TerapistA’da yaşamınızın kalitesini  artıracak ve adeta yeniden doğduğunuzu  hissedeceksiniz. 

 

MİSYONUMUZ

İnsan yaşamı boyunca sürekli farklı iniş çıkışlara ve psikolojik durumlara maruz kalır. Bu psikolojik süreçler esnasında kişi yıpranır ve bu yıpranma kişinin

biyolojik ve fiziksel sağlığını dahi etkilemektedir.


TerapistA olarak bizler biliyoruz ki, kişi eğer psikolojik sorunlarının farkına varıp öncesinden önlemlerini alabilirse ve yaşamında doğru adımlar atmak için bir

rehberden destek alırsa, yaşam kalitesi artacağı gibi hayatının her evresinde mutluluğu daimi olacaktır.


Bu nedenle misyonumuz; yetişkinlerin, çocukların, ailelerin, gençlerin ve kurumlara, hedefledikleri psikolojik yaşam kalitesine ulaşmalarında destek olmak.

Bütünsel terapi yaklaşımı, kişiye özgün terapi ve koçluk çözümleri ile yaşantılarına değer katmak.
 

TerapistA olarak hizmetlerimizin temel taşı değerlerimizden oluşmaktadır.Bu değerler ile danışanlarımıza hizmet verir  ve yalnızca bu değerler ile hareket ederiz.

 

Bu değerler;

 

İnsan Odaklı: TerapistA bir insanı kazanmanın ve onu yaşama bağlamanın değerini bilir. Bu nedenle daimi olarak insan odaklı  çalışır, planlar ve uygulamaya geçer.

 

Değer Yaratan: Sunduğu terapi deneyimleri ve sürekli gelişim felsefesi ile çocukluktan yetişkinliğe tüm süreçlerde değer yaratmak amacı ile hareket eder.

 

Enerjik:  Ekip olarak değişimi kucaklar, hızlı manevralarla çözüm odaklı davranabilir, olumlu tutumla enerjisini her daim yüksek tutar. 

 

Araştırmacı: Yaşamlarda fark yaratacak yeni terapi yaklaşımlarını araştırır ve onları kişiye özgün hale getirir.

 

Yaratıcı: Fark edilir ve yaratıcı çözümleri ile sunduğu hizmetin ve projelerinin yaşamın her anına empoze edilmesine olanak sağlar. 
 

TerapistA ekibi olarak, bir insanın yaşamı boyunca destek duyabileceği her türlü ana konuda (ilişkiler, aile, çocuk, çalışma hayatı…) ve üstlendiği toplumsal rollerde (annelik, babalık, eşlik, mesleki statü, arkadaşlık…) karşılaşabileceği türlü zorluklarda ,hem psikolojik, hem psikiyatrik hem de kişisel gelişime dönük koçluk, danışmanlık hizmetini tek bir çatı altında veriyoruz.


En büyük farkımız, ihtiyaç duyduğunuz destek hangi alanda olursa olsun bütünsel yaklaşıma sahip olmamızdır. İhtiyacınıza dönük en uygun hizmet alanı uzmanlar eşliğinde ön görüşmeler ile belirlenir ve en doğru gelişim sürecine odaklanılır.


TerapistA’dan destek alma sürecinde, uzmanımızın gerekli gördüğü durumda koçluk sürecine geçebilir, bu süreç içerisinde çocuğunuzun yaşamı ile ilgili bir ihtiyaç belirlediğinizde pedagoji hizmetini de alabilirsiniz. 

TerapistA, bu bütünsel hizmeti her biri konusunda uzman, deneyimli, yaratıcı ve enerjik bir ekip farkı ile sunmaktadır.


TerapistA'da yaşam değerlidir. Yaşamınız her alanındaki noktalara sizinle birlikte eğilir ve hayat yolculuğunuzda sizinle birlikte yürümeye odaklanırız.