Bilgi Almak İstiyorum

Adınız   :
Şehir   :
E-Posta (*)     :
Telefon (*)   :
Konu   :
Mesajınız   :
   
   
     
   
TerapistA Biz Kimiz

PINAR DEFNE KORKMAZ

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde okudu.

Çeşitli gazete ve dergilerde dış ticaret ve otomotiv sektöründe görev yaptı. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında çeşitli kademelerde görev aldı. Bu süreçte Kişisel Gelişim ’den hiç kopmadı. Gazete, dergi, yelken dünyası ve internet portallarında yazılar yazdı.

Tümünü Gör

AYDAN KANATLI

Lisans öğrenimini işletme – yönetim org alanında yaptı.
1994 te ETİ şirketler grubunda 2 yıl oryantasyon sürecinin ardından,15 yıl boyunca sırasıyla ar-ge müdürlüğü, ardından ür-ge koordinatörü olarak görev yaptı.

Hem icra kurulu hem de yönetim kurulu üyeliğini birlikte yürüttü.
2006 yılında yönetim kurulu üyeliğine geçmiş ve görevine halen devam etmektedir.

Tümünü Gör

GÜRKAN ODABAŞIOĞLU

Uzm. Dr. Çocuk ve Ergen Psikiyatrist

1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladı.

2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nde başladığı uzmanlık eğitimini 2005 yılında "Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu'nda Silik Nörolojik Belirtiler" başlıklı tez çalışması ile tamamladı. Aynı yıl Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Anatolia Klinikleri'nde Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Birimi'ni kurdu ve 2005 -2008 yılları arasında bu hastanede çalıştı.

 

 

Tümünü Gör

ZEYNEP AKÇA

Uzm. Klinik Psikolog

Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Akça, Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans derecesini yine Maltepe Üniversitesi’nden almıştır.

Lisans mezuniyetinden sonra Altis Nöroloji ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinde görev almıştır. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde nöropsikoloji laboratuarına ve duygudurum bozuklukları birimine devam etmiştir. Bu süreçte nöropsikoloji pratiğini geliştirmeye yönelik Kasev Huzurevi’nde çalışmıştır.

2009’da 3 yıl süreyle İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde Klinik psikolog ve nöropsikoloji bölümünde görev yapmıştır.....

Tümünü Gör

BERİL ATAKUL

Uzm. Koç

Lisans öğrenimini İngilizce İktisat alanında, ikinci lisans eğitimimi ise Devlet Konservatuarı Şan Bölümünde tamamladı. İlk iş deneyimine LEO BURNETT reklam ajansında Müşteri Yöneticisi olarak Ülker, UDV, Kar Gıda ve Barem Araştırma markalarının tüm çizgi altı, çizgi üstü projelerinin yönetilmesi ve müşteri ile yaratıcı ekip arasında en etkin bağın sağlanması görevi ile başladı. Sonrasında MCDONALD, NIKE ve TURKCELL gibi global markaların pazarlama bölümlerinde hizmet verdi.

Çeşitli merkezlerde’ de Kurumsal ve Bireysel Koç, NLP Uzmanı, Eğitmeni olarak Kurumsal bireylere ve kurumlara, kurumsal gelişim alanlarında eğitimler verdi....

Tümünü Gör
 Vildan Köseoğlu
 Profesyonel Değişim ve Gelişim Koçu

 Kendi iç bilgilerine ve potansiyellerine ulaşmak isteyen bireylere ve kurumlara koçluk hizmeti veren kişisel değişim ve gelişim  koçudur.
 Yıldız üniversitesi Elektronik bölümü mezunu olan Köseoğlu çalışma yaşamına Netaş’ta  AŞ. de Ar-Ge bölümüne başladı,  ardından Siemens AŞ.’de Kalite Kontrol bölümünde, Teletaş A.Ş de  Ar-Ge bölümünde, Turkcell Tekomünikasyon  A.Ş de IT ve  Satınalma bölümlerinde çok sayıda projelerde çalışmıştır. 2008’de ise iş hayatının on sekiz yıllık ilk bölümünü, Satınalma Müdürü  olarak çalıştığı Doğuş Üniversitesinde noktalamıştır.
 Kişisel ve ruhsal gelişime duyduğu tutku, uzun yıllar bu alanda çalışmasını ve  çok sayıda eğitime ve workshop’lara  katılmasını  sağladı. Ardından Uluslararası Koçluk Federasyonundan  ICF akredite okullarından olan Adler Learning İnternational Koçluk   okulundan aldığı eğitimlerle donanarak Profesyonel koç ünvanına sahip oldu.


Tümünü Gör
 GONCA BAĞLAR

 Psikolog


 İzmir Ekonomi Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü mezunudur. 
 Eskişehir Özel Sakarya Hastanesi, Özel Bilecik Gülen Yüzler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi      Kadın Sığınma Evi, Eskişehir Bahar Çocuk Evi ve İzmir Oyun Dünyası Anaokulu'nda görev yapmıştır.
 Bir çok seminerde konuşmacı olarak yer almıştır. Depresyon, kaygı bozuklukları, obsesif - kompülsif bozukluklar, dikkat eksikliği ve  hiperaktivite bozukluğu, bilişsel davranışçı terapi uygulamaları, aile ve çift terapisi, bireysel terapi, stres ve öfke yönetimi mesleki ilgi  alanlarına girmektedir.

Tümünü Gör
Buraya tıklayarak randevu alabilirsiniz.