Bilgi Almak İstiyorum

Adınız   :
Şehir   :
E-Posta (*)     :
Telefon (*)   :
Konu   :
Mesajınız   :
   
   
     
   

Saklanma Konuşalım !

TerapistA ilk seansta yaşamınızda fark yaratacak.

 

 

TerapistA Bizim Mahalle


Çocuklarımız geleceğimizdir, umutlarımızdır ve her çocuk ailenin birer aynasıdır. Çocuk yaşta atılan doğru adımlar, çocuğun karakter ve kişilik gelişimini destekler. Yeni yeni şeyler denemek ve yeni maceralar yaşamak için ne kadar meraklılardır. Nasıl sınırsız ve dizginsiz bir hayal güçleri vardır. Bıraksanız imkânsızı keşfedecekler sanki, hayallerinin sınırı yoktur.

Oyun en güzel dünyaları ve bu yaşlardaki en büyük amaçlarıdır, TerapistA ailesi olarak, oynarken eğlenebilecekleri, eğlenirken öğrenebilecekleri bir proje geliştirdik.

Kendi evlerini seçebilecekleri, renklendirebilecekleri ve aile takımları oluşturabilecekleri, yeni arkadaşlıklar edinebilecekleri, sosyalleşmelerini destekleyici bir dünya yarattık.

Minik elleriyle yapacakları bu dünya, psikoloğumuz tarafından gözlemlenerek, ailelere çocuklarımızın gelişimi için yol gösterecek.
Yapılan çalışmaları eğlenceli fotoğraf kareleri ve günün sonunda alacakları katılım sertifikası ile desteklemeyi ve anılarında mutlu bir yer edinmeyi planlıyoruz.

Hadi minik eller iş başına, minik evlerin kapılarını birlikte aralayalım..
Buraya tıklayarak randevu alabilirsiniz.